fbpx
Портфоліо
ANOTHERDAY Close

GALAXY

Спокійним, легким та свіжим вийшов наш проект 2-х кімнатної квартири у ЖК Галактика. Замовником було поставлено завдання створити сучасний інтер’єр у стилі мінімалізм. Ми намагалися зберегти інтер’єр квартири в одному стилі, але при цьому виділити кожну зону – додати їй індивідуальність. Уся концепція тримається на трьох основних та важливих кольорах – білий, зелений (у кількох відтінках) та текстурі дерева.

Проект:

2-х комнатная квартира

Локация:

г. Киев, ЖК Галактика

Площадь:

72 кв.м.

Год:

2020

Перед нами стояло завдання створити лаконічний, практичний та затишний дизайн кухні-вітальні. Після незначного перепланування приміщення та великої кількості білого кольору – ми отримали світле, просторе та сучасне рішення. Як основний колірний акцент виступають напівбарні стільці та декор, а білі кухонні фасади лише сприяли збільшенню простору. Так само, затишку приміщенню надають підсвічування стелі, самої кухні та обідньої зони.

Дизайн гардеробної кімнати виконаний нами у світлих тонах. Це надає приміщенню набагато більше обсягу та поєднується із сучасним мінімалістичним стилем усієї квартири.

Дизайн передпокою відразу передає настрій усієї квартири. Мінімалізм, поєднання зеленого та білого кольору плюс багато місця. Вільний простір — важливий момент для будь-якого інтер’єру, який ми продали при переплануванні квартири.

Дизайн спальні для господарів квартири вийшов світлим та лаконічним. Незважаючи на те, що тут розташувалося повноцінне робоче місце, жіночий столик і навіть шафа,- спальня залишається дуже просторою і легкою. Цьому сприяє білий візуальний стиль, дзеркала, картина та мінімалістичні деталі, які притаманні всьому проекту.

Дизайн ванної кімнати насамперед обумовлений побажанням замовника використовувати кутову ванну. Саме приміщення вийшло дуже світлим із яскравим кольоровим акцентом. Ми реалізували його за допомогою цікавої та красивої керамічної плитки D_SEGNI BLEND/MZ від італійської фабрики Marazzi – яка переплітається по візуальному ряду із зеленими акцентами всього проєкту. Основний матеріал — ректифікований керамограніт Lavagna Bianco, який має унікальну структуру натурального каменю.

Така сама плитка була використана і у гостьовому санвузлі. Не дивлячись невеликі розміри приміщення, у ньому є все, що потрібно. І звичайно ж, в обох приміщеннях добре продумані місця для зберігання, які стильно приховані завдяки використанню матеріалів білого кольору..